Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Zato sutis dok ti se drzavni tim unistava pred nosom nek te sram bude. Uostalom tebe i boli briga bolje ici u Dubai nego igrat protiv tamo nekog amaterskog Portugala
Kriticarrrrrr, kako mislis zasto suti?! Pa Dzeko se u reprezentaciji sve pita i on je i iznad selektora ima sigurno desetak godina!
Najdrazi si mi igrac Bosanski ikada, ali sada stvarno kenjas, sudije vas guraju nenormalno, svaku drugu tekmu pljackaju protivnike. Gubite 0:1 pa naravno odma ide poklon penal i malo vam pa jos 2 crvena i onda se zalite na sudije. Sramota. U postenim uslovima Galata bi imala 10 bodova vise.
Koje si ti utakmice Galete gledao , ako im sudije ne daju vise onda sigurno ne daju ni manje nego Feneru
Da se ovako boris za bosnu kad igras pa gdje bi nam kraj bio
Ja sam samo razumio DURUM
ovaj je Unistio Fener kao i Reprezentaciju ! Batshuayi je za njega Pele
pazi mali da te ne uhapse - nije ti to Italija i Europa. To ti je Turska. Ne smijes nista javno reci.
I ja kažem. Sve sam razumio, al u kuruzima.
Džeko lopina 😉 prava
Prijelaz 2/1 i 5+
Ja što Dzeko parla turski brate mili
ono nije uopšte bila utakmica , svakih dva minuta faul, izležavanje po nekoliko minuta, svađe, naguravanje između igrača a sudija dno dna, glupaci sa pendika izgubiše dva tri bitna igrača pred sljedeći meč sa zadnjim istambulom a trbaju im bodovi spasa, Edin je istinu rekao ma šta to mislili "nadri stručnjaci"
Vala nisam cudniju utakmicu gledao godinama,ovi zapeli ko da su dobili milione od Galate,em mlate em sudija ko napusen...ima neko gori od Gigovica haman.