364

Duljevićev show i asistencija u pobjedi Dresdena nad Heidenheimom

Piše: D. B.
Haris Duljević
Dynamo iz Dresdena je u 9. kolu njemačke 2. Bundeslige upisao gostujuću pobjedu nad Hedenhemom rezultatom 2:0, a bh. reprezentativac Haris Duljević je pružio još jednu fantastičnu partiju i upisao asistenciju.

Dresden je poveo u 26. minuti preko Kreuzera, pa su gosti nakon prvog poluvremena imali minimalnu prednost.

Duljević je igrao odlično za svoj tim te je imao nekoliko atraktivnih poteza.

U nastavku su kontrolisali igru, a to je rezultiralo drugim pogotkom u 53.. Duljević je primio loptu u jednom napadu Dynama, dodao je do Mlape, koji je udarcem s distance postigao lijep pogodak za, ispostavilo se na kraju, konačnih 2:0.

Dresden je ovom pobjedom došao na deseto mjesto s 12 bodova, sedam manje od vodećeg Kiela.

Duljević se nalazi na spisku selektora nogometne reprezentacije BiH Mehmeda Baždarevića uoči utakmica protiv Belgije i Estonije u okviru kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.