2. Bundesliga
465

Dresdenu bod protiv Nurnberga, Duljević ponovo pravio show

Haris Duljević
Dynamo iz Dresdena je danas u okviru 28. kola njemačke 2. Bundeslige ugostio Nurnberg s kojim je remizirao rezultatom 1:1. Svoj doprinos je dao bh. reprezentativac Haris Duljević.

Dresden je kao jedanaestoplasirana ekipa prvenstva osvojio bod protiv drugoplasiranog Nurnberga, domaći su poveli golom Benatellija u 45. minuti nakon što je pravu pometnju u protivničkim redovima napravio Duljević. Na poluvremenu je Dinamo imao minimalnu prednost, ali je na otvaranju drugog dijela susreta izjednačenje Nurnbergu donio Behrens.

Ispostavilo se da je to i konačan rezultat utakmice. Duljević je pružio dobru partiju te je igrao sve do 87. minute, kada ga je zamijenio Roser.

Duljević je već duže vrijeme u dobroj formi, a nerijetko navijače Dresdena zabavlja svojim driblinzima.