Redsi vode 4:0
78

Drama na Anfieldu: Barca na koljenima, Liverpool na pragu finala Lige prvaka

Liverpool je poveo sa 4:0 protiv Barcelone u uzvratnom susretu polufinala Lige prvaka, te je poveo sa 4:3 u ukupnom rezultatu.

Nakon što je Divock Origi u 7. minuti pogodio za 1:0, početkom drugog poluvremena Redsi su stigli do još dva pogotka.

U 54. minuti Ivan Rakitić je pogriješio, Trent Alexander-Arnold je ubacio loptu sa dense strane, a Giorginio Wijnaldum je pogodio za 2:0.

Taj pogodak je šokirao goste koji su samo dvije minute kasnije primili još jedan pogodak. Xherdan Shaqiri je centrirao sa lijeve strane, a Wijnaldum je neometan glavom postigao svoj drugi pogodak za 3:0.

Konačni udarac Barceloni zadao je Origi svojim drugim pogotkom u 79. minuti susreta. Alexander-Arnold je "na foru" izveo korner, a Belgijanac je zakucao loptu u mrežu za 4:0.

Sada Barca mora postići jedan pogodak za prolazak dalje.