Prvo poluvrijeme
5

Uznemirujuće / De Ligt krvave glave izašao na ukazivanje pomoći, Juventus bez štopera primio pogodak

F. Z.
Matthijs de Ligt (Foto: EPA-EFE)
Nogometaši Juventusa večeras gostuju kod Olympiquea iz Lyona u prvom susretu osmine finala Lige prvaka, a nakon prvih 45 minuta igre rezultat je 1:0 za Francuze.

Domaćin je do vodstva došao u 31. minuti susreta. Odlično je po lijevoj strani prošao Aouar, a Tousart je sjajno reagovao na prvoj stativi i matirao Szczesnyja.

Lyon je do gola došao samo minutu nakon što je težak udarac dobio štoper Torineza - Matthijs de Ligt.

Nogometaš Juventusa dobio je udarac u glavu i potom je krvav izašao na ukazivanje pomoći. Nakon toga se vratio na teren i nastavio utakmicu, ali su domaći iskoristili prednost igrača više i došli do vodstva.