Premiership
0

Crystal Palace nanio još jedan neugodan poraz Arsenalu

Arsenal je doživio ubjedljiv poraz na gostovanju kod Crystal Palacea u okviru 32. kola engleskog Premiershipa rezultatom 3:0.

U 17. minuti Zaha je sa desne strane asistirao Townsendu koji koristi to što je odbrana Topnika zaspala i šalje loptu u mrežu za 1:0, što je bio i konačnih rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu u razmaku od samo pet minuta domaćin je na Selhurst Parku završio posao.

U 63. minuti Zaha je upisao još jednu asistenciju, a strijelac je bio Cabaye. Konačnih 3:0 postavio je Milivojević sa bijele tačke u 68. minuti meča.

Ovo je, uz meč protiv Watforda, bilo najgore izdanje Topnika u ovoj sezoni čiji navijači su i na ovom meču tražili Wengerovu ostavku koja je, čini se, na kraju sezone veoma izvijesna.