0

Četiri gola na Riazoru: Deportivo i Rayo podijelili bodove

Jozabed slavi pogodak za 1:2 nakon katastrofalne greške Manua (Foto: EPA)
U posljednjoj utakmici 22. kola španske Primere na Riazoru su se sastali Deportivo i Rayo Vallecano, a rezultat je glasio 2:2.

Gosti su poveli već u 8. minuti susreta. Quini je asistirao, a Miku pogodio Manuovu mrežu.

Perez je na Albertovu asistenciju u 19. minuti izjednačio na 1:1, no samo četiri minute kasnije gosti su ponovo došli u vodstvo.

Golman domaćih je katastrofalno pogriješio i dodao loptu strijelcu prvog gola, koji nesebično asistira Jozabedu i Rayo je na poluvrijeme otišao s vodstvom od 2:1.

Ipak, u drugoj minuti drugog poluvremena Fajr je pogodio za, ispostavit će se, konačnih 2:2.

Domaćin je mogao i do pobjede u drugom poluvremenu, no Alberto je promašio dvije izgledne šanse u 52., kada je pogodio stativu, te u 85. kada su ga centimetri dijelili od pogotka.