138

Celta iznenadila Real u Madridu i odnijela bod u Vigo

F. Z.
Celta remizirala u Madridu (Foto: EPA-EFE)
Nogometaši Real Madrida dočekali su večeras u 24. kolu španske La Lige na svom terenu ekipu Celte, a susret je završen bez pobjednika rezultatom 2:2.

Gosti su nakon prvih 45 minuta igre imali prednost rezultatom 1:0, a jedni pogodak postigao je Smolov nakon asistencije Aspasa u sedmoj minuti susreta.

Domaćin se vratio nakon sedam minuta igre u nastavku, a strijelac je bio Kroos nakon asistencije Marcela. Do potpunog preokreta domaći su došli u 65. minuti susreta, a mrežu Celte zatresao je Ramos s bijele tačke.

Do velikog boda gosti su došli u 85. minuti susreta, a strijelac je bio Mina nakon asistencije Suareza.

Real Madrid i dalje je prvi na tabeli, ali sada ima svega jedan bod više od drugoplasirane Barcelone (52).