162

Čelnici NS BiH iz svečane lože posmatraju novu bruku Zmajeva u Luksemburgu

N. M.
(Foto: NSBiH)
Nogometaši reprezentacije Bosne i Hercegovine ponovo se brukaju u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, pošto večeras u meču 9. kola na poluvremenu gube 2:0 od Luksemburga u gostima.

Luksemburg je do sigurnog vodstva stigao golovima Olesena u 6. i Rodriguesa iz penala u 30. minuti, a Zmajevi su ostali na samo jednoj neiskorištenoj prilici.

Za to vrijeme, novu blamažu našeg nacionalnog nogometnog tima iz VIP lože posmatraju čelnici Nogometnog saveza BiH, najveći krivci za sve loše stvari koje se događaju posljednjih godina.

Delegaciju predvodi predsjednik NS BiH Vico Zeljković, a od njega se, naravno, ni u Luksemburgu ne odvaja njegov savjetnik Marko Miličić. Uz njih su tu i generalni sekretar Adnan Džemidžić te članovi Izvršnog odbora NS BiH Irfan Durić i Ivan Beus.

Ostaje da vidimo kako će oni reagovati nakon utakmice koja sluti na potop Zmajeva, koji Luksemburgu polako ali sigurno postaju redovna mušterija.

Zasigurno će se prvi na Facebooku oglasiti predsjednik Zeljković.