Liga za opstanak
5

Borac i GOŠK remizirali bez pogodaka, golman gostiju Kozić igrač utakmice

U drugom meču 4. kola Lige za opstanak ekipe Borca i GOŠK-a odigrale su susret bez pobjednika, a konačni rezultat na kraju je glasio 0:0.

Prvo poluvrijeme između Borca i GOŠK-a ličilo je sve, samo ne na nogometnu utakmicu. Akteri današnje utakmice gledaocima na Gradskom stadionu za prvih 45 minuta nisu pružili apsolutno ništa, pa je rezultat nakon prve dionice glasio 0:0.

Borac je u nastavku bio bolji tim, imali su nekoliko pokušaja, prije svih Veselinović, ali je golman gostiju Kozić bio na visini zadatka. Novu veliku priliku za Banjalučane imao je Puzigaća, ali je šutirao pored gola.

Posljednju priliku da usreće skroman broj domaćih navijača igrači Borca su imali u 82. mintui kada je Ilić pokušao, ali mu je Kozić još jednom sjajno zaustavio udarac.

Do kraja meča nije bilo pogodaka, ali ni prilika, pa je susret između Borca i GOŠK-a završen bez pobjednika.