Žestoka rasprava
18

Bilić uz "sočnu" psovku poručio sudiji Deanu: Sljedeći put će nas ubiti, a možeš nas i ti

E. B.
Nogometaši West Bromwich Albiona su doživjeli težak poraz na gostovanju kod Evertona (5:2), a u drugom poluvremenu nisu mogli računati na savjete trenera Slavena Bilića.

Bilić je na poluvremenu ušao u sukob sa sudijom Mikeom Deanom koji mu je pokazao crveni karton.

Hrvatski stručnjak je bio iznerviran zbog toga što je Dean pokazao crveni karton lijevom beku Kieranu Gibbsu.

Gibbsa je pored aut-linije bez lopte faulirao James Rodriguez, a potom ga je Englez udario u glavu.

[TWITTER]1307293666034188291[/TWITTER]

Bilić je u potpunosti izgubio kontrolu, te je napao Deana koji je žurio ka svlačionici.

"Stanite! Pogledajte taj faul! Provjerite faul i crveni karton! Sljedeći put će nas ubiti!", poručio je Bilić na engleskom jeziku nakon čega mu je Dean pokazao crveni karton.

Bilić je okrenuo leđa, no potom se predomislio i ponovo se okrenuo ka Deanu.

"Žnaš šta?", kazao je na hrvatskom, te nastavio na engleskom:

"Možeš nas i ti ubiti!", rečenica je nakon koje se Dean okrenuo i otišao u svlačionicu, a razočarani i ljuti Bilić je ponovo na hrvatskom prokomentarisao:

"Hajde u pi*ku materinu...", rekao je Bilić koji će zbog ovog crvenog kartona pauzirati najmanje jednu utakmicu.