Premijer liga BiH
0

Bez pobjednika u Mostaru i Lukavici

FENA
Posljednje dvije utakmice 19. kola nogometne Premijer lige BiH završene su bez pobjednika.

U Mostaru su u derbiju kola Zrinjski i Željezničar odigrali neriješeno 1:1. Domaći su došli u vodstvo u 14. minuti golom Ivankovića iz penala, a konačnih 1:1 postavio je Bajić u 71. minuti.

Istim rezultatom okončan je i duel u Istočnom Sarajevu između Slavije i Travnika.

Slavija je povela preko Bakovića i 35. minuti, a pet minuta kasnije Papaz je postigao autogol za konačnih 1:1. Rezultati susreta 19. kola nogometne Premijer lige BiH subota:

Čelik - Sloboda 2:1 Leotar - Modriča 3:1

Laktaši - Velež 3:1 Zvijezda - Rudar 1:0 Široki Brijeg - Borac 0:0 Sarajevo - Olimpik 2:1