Barcelona se osramotila u Pragu: Ostavili iza sebe veliki nered u svlačionici

33

dijeljenja
Barcelona se osramotila u Pragu: Ostavili iza sebe veliki nered u svlačionici Foto: Screenshot
Igrači Barcelone su nedavno u svlačionici na stadionu praške Slavije ostavili veliki nered, a snimak koji to potvrđuje postao je viralan na društvenim mrežama.
Ovakav potez Barcelonine ekspedicije mnogi smatraju sramotnim pogotovo za klub takvog renomea.

U međuvremenu, španski mediji pišu kako su u taboru katalonskog diva nezadovoljni što su ti snimci otišli u javnost.

Podsjetimo, Barcelona je na Sinobo stadionu u Pragu gostovala u okviru 3. kola Lige prvaka i ostvarila pobjedu rezultatom 2:1.

Messi je na asistenciju Arthura doveo goste u vodstvo već u trećoj minuti, a izjednačio je Boril u petoj minuti nastavka iskoristivši dodavanje Masopusta. Autogolom Olayinka sedam minuta kasnije Barca je stigla do sva tri boda.

Inače, Barca u grupi F Lige prvaka ima sedam osvojenih bodova i nalazi se na prvom mjestu, dok je Sparta na četvrtoj poziciji sa samo jednim osvojenim bodom.