Prijateljska utakmica
0

VIDEO / Barcelona deklasirala Napoli 5-0, zabio i Fabregas

Nogometaši Barcelone pobijedili su ekipu Napolija s 5-0 u prijateljskoj utakmici odigranoj na stadionu Camp Nou. Bio je to duel timova koji bi se ove sezone mogli susreti i u Ligi prvaka.

Barcelona i Napoli igrali su u sklopu 46. izdanja Trofeja Joan Gamper. Utakmicu u Barceloni pratilo je oko 78.000 gledatelja, a prvi pogodak u dresu Barcelone postigao je Cesc Fabregas, koji je bio strijelac u 25. minuti. Nije imao težak zadatak, jer je poslao loptu u praznu mrežu. Keita je u 30. minuti povisio na 2-0.

Lionel Messi ušao je u igru u drugom poluvremenu umjesto Fabregasa. U 62. minuti, Pedro je zabio nakon slobodnog udarca kojeg je izveo Messi. Potom je argentinski velemajstor, najbolji nogometaš svijeta sam postigao dva pogotka, u 66. i 77. minuti, za uvjerljivu pobjedu aktualnog španskog i europskog prvaka.