Ugodno druženje
11

Balkanska ekipa: Adilović, Džeko, Kolarov, Stanković i Perišić zajedno u Milanu

Bh. nogometaš i nekadašnji napadač Željezničara Eldin Adilović je na društvenim mrežama objavio fotografiju na kojoj pozira zajedno s "balkanskim zvijezdama".

Adilović je objavio fotografiju druženja s kapitenom nogometne reprezentacije BiH i napadačem Rome Edinom Džekom, srbijanskim reprezentativcem i također članom Rome Aleksandrom Kolarovom, hrvatskim reprezentativcem i igračem Intera Ivanom Perišićem te nekadašnjim srbijanskim reprezentativcem i legendom Intera, aktuelnim savjetnikom UEFA-e za omladinski nogomet Dejanom Stankovićem.

Džeko i Kolarov su sinoć imali razloga za slavlje, jer su na San Siru igrajući za Romu pobijedili Milan rezultatom 2:0. Edin je postigao vodeći gol u 72. minuti, a pet minuta kasnije je pobjedu ovjerio Florenzi.

Sudeći prema raspoloženju, balkansko druženje je bilo ugodno.