Komentari (9)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Real odigra 2-2 sa Villarealom i odma kazu da su smijesan tim, Barceloni produzi sudija utakmicu 3 minute a igra se dok Barcelona ne zabije gol, to jest zabije gol u 95-oj minuti...fujj
nek dovedu jos koju zvijezdu
kao što rekoh oni su tim filmskih glumaca
Real sa svojim igracima od 600 miliona ne more pobjedit Vilareal, nego bude 2-2. Hahahahaha, jao krize i govana.