Turska Super Liga
18

Bajić dao dva pogotka u porazu Konyaspora od Sušićevog Alanyaspora

U 30. kolu turske Super Lige Konyaspor je dočekao Alanyaspor, a gosti su slavili rezultatom 3:2.

Riad Bajić je dovao domaću ekipu u vodstvo u 9. minuti na Škubićevu asistenciju. Ipak, na poluvrijeme se otišlo pri neriješenom rezultatu, a strijelac izjednačujućeg pogotka za Alanyaspor bio je Vagner Love iz penala.

Love je početkom drugog poluvremena, tačnije u 55. minuti donio preokret kada je pogodio za 2:1, a na 2:2 svojim drugim pogotkom na meču izjednačio je Bajić u 65. minuti.

Pogodak za 3:2 i tri boda Sušićevoj ekipi donio je Fernandes u 72. minuti susreta.

Osim Bajića, u starnih 11 Konyaspora igrali su i Deni Milošević i Amir Hadžiahmetović. Milošević je, kao i Bajić, odigrao svih 90 minuta, dok je Hadžiahmetović zamijenjen nakon sat vremena igre.