Premiership:
0

Aston Villa nastavlja borbu za četvrto mjesto

Nogometaši Aston Ville pobijedili su na gostovanju Wigan Athletic 2-1 u zaostaloj utakmici 21. kola Premiershipa.

Pobjedu je gostima golom u 63. minuti donio engleski reprezentativac James Milner.

Gosti su poveli u 25.minuti autogolom Jamesa McCarthyja, a izjednačili su samo dvije minute potom preko Garyja Caldwella.

Interesantno je da je ovo menadžeru Aston Ville Martinu O'Neillu prva pobjeda u mjesecu martu otkad je (august 2006. godine) za kormilom momčadi.

Ovom su pobjedom nogometaši iz Birminghama ostali u borbi za četvrto mjesto, koje vodi u Ligu prvaka. Za četvrtoplasiranim Tottenhamom zaostaju tri boda uz utakmicu manje.