Hit objava
59

Almeria se snimkom s treninga javno nasmijala sudijama s utakmice protiv Reala

N. M.
Javnost u Španiji i Evropi i dalje bruji o, kako mnogi smatraju, sudijskoj lakdriji na utakmici Real Madrida i Almerije koja je završena pobjedom Kraljevskog kluba od 3:2.
Došao je Real do tri boda nakon čudesnog preokreta jer je Almeria vodila 2:0, a u život je Madriđane vratio penal koji je dosuđen u 57. minuti. Almeria se danas javno nasmijala sudijama zbog njihovog razgovora u VAR sobi, čiji su detalji prethodno procurili.

Almeria je objavila snimak s treninga, a prikazan je kadar snimljen iza gola i imali su kratku poruku.

"Naš današnji trening iz 'visokog stražnjeg ugla'", napisali su iz Almerije direktno prozvavši sudije iz VAR sobe.

Oni su tako "citirali" sudije iz VAR sobe čiji je razgovor tako zvučao prije nego je dosuđen penal za Real, iz kojeg je Bellingham smanjio na 2:1 u 57. minuti.

Potom je na 2:2 poravnao Vinicius u 67. minuti, a preokret je u 99. kompletirao Carvajal golom za 3:2.

Sporan je, podsjećamo, bio i poništeni gol Almerije u 61. minuti, kada je ovaj tim bio stigao do 3:1, a to se ispostavilo i ključnim detaljem meča uz dosuđeni penal za Real.