0

Alex Ferguson nakon poraza uvijek ljut na suce

Alex Ferguson, trener Manchester Uniteda, ove je sezone nakon negativnih rezultata svog kluba uvijek ljut na suce i na njihove odluke. Iznimka nije bila ni ova subota.

Nogometaši Aston Ville pobijedili su na Old Traffordu Manchester United 1-0 i tako aktuelnom engleskom prvaku nanijeli prvi domaći poraz ove sezone. Pogodak odluke je postignut u 21. minuti kada je Ashley Young zavrnuo loptu u šesnaesterac, a tamo ju je dočekao Gabriel Agbonlahor i postigao osmi pogodak u sezoni.

• Čovjek je produžio drugo poluvrijeme tri minute! Nevjerojatno! Nakon šest izmjena i dva duža prekida zbog povreda on produži tri minute. To je nedopustivo, to neko mora vidjeti, komentirati, sankcionirati i popraviti za budućnost - govorio je Ferguson nakon što je Aston Villa pobijedila na Old Traffordu prvi put nakon 1983. godine.

Tim porazom je Manchester United propustio približiti se vodećem Chelseaju koji također nije uspio u subotu pobijediti kao domaćin, odigrao je 3-3 protiv Evertona.