0

Ajaccio nastavio pobjednički niz, remi Ceana i Angersa

Ajaccio je povezao četiri uzastopne pobjede nakon što je u 14. kolu Ligue 1 u gostima slavio protiv Bastije, dok je Cean sa igračem manje remizirao protiv Angersa.

Bastia je povela u petoj minuti susreta. Strijelac je bio Brandao. Ajaccio je uzvratio vrlo brzo. U 19. minuti siguran sa bijele tačke bio je Zoua. U drugom poluvremenu Boutaib je pogodio za konačnih 2:1, a igrala se 70. minuta susreta.

Ajaccio je ovom pobjedom povezao četiri vezana trijumfa, a prije toga, nakon 10 odigranih kola bili su bez pobjede.

U drugom susretu u terminu od 14 sati Cean i Angers, dva iznenađenja prvenstva, odigrala su neriješeno, a domaći tim je od 31. minute igrao bez Yahia.

Cean je propustio priliku da zauzme drugo mjesto na tabeli, dok je Angers na odličnom petom mjestu.

Rezultati 14. kola Ligue 1:

Nice - Lyon 3:0 Lorient - PSG 1:2

Guingamp - Touluse 2:0 Monaco - Nantes 1:0 Montpellier - Reims 3:1 Troyes - Lille 1:1 Bastia - Ajaccio 1:2 Cean - Angers 0:0