0

Aalborg - Modriča Maxima 5:0

Sarajevo-x.com
Nogometaši bh. prvaka Modriča Maxime večeras su u prvoj utakmici drugog pretkola Lige prvaka doživjeli neugodan poraz u gostima kod danskog Aalborga. Rezultat na kraju utakmice bio je visokih 5:0 za domaćine.

Ovim porazom ekipa Modriča Maxime ima samo teoretske šanse da se plasira u naredno kolo Lige prvaka.

Prvi pogodak na utakmici u 16. minuti postigao je Johansson, da bi na 2:0 povisio Jakobsen u 41. minuti utakmice. Treći gol pred kraj prvog poluvremena postigao je Bræmer. U drugom poluvremenu preostala dva pogotka postigli su A. Due (52. min) i L.d.D.S. Caca (89. min).

Revanš se igra u Zenici za sedam dana.

U ostalim susretima drugog pretkola postignuti su sljedeći rezultati:

Tampere United - Petrzalka 1:3 FC Sheriff - Sparta Prag 0:1 Beitar Jerusalem - Wisla Krakow 2:1 Fenerbahče - MTK Budapest 2:0

IFK Gothenburg - Basel 1:1 Anderlecht - BATE Borisov 1:2 Anorthosis - Rapid Beč 3:0 Domžale - Dinamo Zagreb 0:3 Panathinaikos - Dinamo Tbilisi 3:0 Rangers - Kaunas 0:0