Teletović bez poena u porazu Milwaukeeja od Denvera

Piše: D. B.
Mirza Teletović
Milwaukee Bucksi su sinoć poraženi od Denver Nuggetsa, a nastup je upisao bh. košarkaš Mirza Teletović.

Nuggetsi su bili znatno bolji u prvom dijelu utakmice, prvu četvrtinu su dobili rezultatom 32:15, dok su u drugoj postigli 31 poen, a Bucksi su stali na 22 pa je na poluvremenu bilo 63:37 za Denver.

Bucksi se bude u drugom poluvremenu te u trećoj četvrtini postižu 29 poena, šest više od Nuggetsa, a pripala im je i posljednja dionica u kojoj su ubacili 23 poena u odnosu na 24 poena koje su postigli Nuggetsi. Ipak, to Milwaukeeju nije bilo ni blizu dovoljnog da izbjegne poraz. Nuggetsi su slavili pobjedu rezultatom 110:98.

Do pobjede ih je predvodio Danilo Gallinari s 22 poena, dok je kod Bucksa najbolji bio Khris Middleton s 21 poenom.

Teletović je na parketu proveo osam minuta te je upisao jedan defanzivni skok.