25

Musa postigao dva poena u porazu Brooklyna od Philadelphije

F. Z.
Džanan Musa (Foto: AFP)
Bosanskohercegovački košarkaš Džanan Musa postigao je dva poena (1-5) i dodao jednu asistenciju za nešto više od 12 minuta (12:21) provedenih na parketu u porazu njegovih Brooklyn Netsa od Philadelphija 76ersa rezultatom 117:111.

Netsi su i sinoć bili bez svog All Star igrača Kyriea Irvinga, baš kao i 76ersi bez Joela Embiida. U izuzetno zanimljivoj utakmici koja je zadržala neizvjesnost do samog kraja slavili su gosti.

Netsi su prvih 12 minuta igre riješili u svoju korist rezultatom 32:29, a na odmor su otišli sa četiri poena viška (68:64). U posljednjih 12 minuta utakmice Netsi su ušli sa svega jednim poenom prednosti (91:90), a 76ersi su posljednju četvrtinu riješili u svoju korist rezultatom 27:20 i upisali 29. pobjedu u sezoni.

Najefikasniji u redovima Netsa bio je Dinwiddie s 22 postignuta poena, dok je kod 76ersa 34 postigao Simmons.