Netsi bolji od Pistonsa
68

VIDEO / Loša noć Mirze Teletovića protiv Detroit Pistonsa

Brooklyn Netsi su kao gosti savladali ekipu Detroit Pistonsa rezultatom 93:90. Bh. reprezenttivac i član Netsa Mirza Teletović odigrao je četiri minute u kojim nije postigao nijedan poen.

Brook Lopez je za Netse postigao 17 poena, jedan manje je ubacio Joe Jonson, Gerald Wallace je dodao 14, a Deron Williams je postigao 12 poena i upisao devet asistencija u pobjedi Netsa nad Pistonsima rezultatom 93:90.

Ključni trenutak se dogodio kada su Pistonsi imali vodstvo od 46:33 dvije minute prije kraja prvog poluvremena. U tom periodu su Netsi napravili seriju od 7:0 i tako se približili Pistonsima. U nastavku utakmice su se ekipe smjenjivale u vodstvu, a nijedna nije vodila više od osam poena razlike. Na kraju su slavili Netsi.

Bh. reprezentativac i košarkaš Netsa Mirza Teletović za četiri minute na parketu u posljednjoj četvrtini nije uspio postići nijedan poen. Tri puta je šutirao, od toga dva puta za tri poena, ali lopta nije pogodila čak ni obruč.

Netse u sljedećoj utakmici očekuje susret sa Washington Wizardsima.