0

Jokić održao čas košarke Wembanyami u pobjedi Denvera nad San Antoniom

E. B.
Nikola Jokić
Noćas je u NBA ligi odigrano šest utakmica, a novu sjajnu partiju je zabilježio Nikola Jokić.
Sjajni srbijanski centar je imao veliki izazov u duelu Denvera i San Antonija s obzirom da je vodio bitku pod košem s nadolazećom nadom Victorom Wembanyamom i izašao je kao pobjednik.

Jokić je održao čas košarke mladom Francuzu i susret u gostima završio s 31 poenom, 7 skokova i 5 asistencija, te je odveo svoju ekipu do 47. pobjede iz 67. utakmice ove sezone rezultatom 117:106.

Veću prvoj četvrtini je pokazao Wembanyami da je dug put pred njim dok ne postane prava NBA zvijezda.

Nakon 12 minuta igre Jokić je preko Wembyja postigao 15 poena, a Francuz je ubacio samo 3 poena uz šut iz igre 0/5.

Wembanyama je do kraja utakmice ipak uspio ostvariti učinak od 17 poena i 9 skokova.

U ostalim utakmicama gostujuće pobjede su ostvarili i Phoenix koji je uz 20 skokova Nurkića savladao Charlotte 107:96, Miami kod Detroita 108:95, te Orlando protiv Toronta 113:103.

Pobjede kod kuće su ubilježili New Orleans nad LA Clippersima 112:104, te Utah nad Atlantom 124:122.