NBA liga
8

Golden State bolji od Utaha za pola koša, Musa bez minutaže u pobjedi Netsa nad Knicksima

Golden State Warriorsi su ostvarili tijesnu pobjedu protiv Utah Jazza, a slast trijumfa su osjetili i Brooklyn Netsi u susretu s New York Knicksima.

Utah je na poluvremenu imao prednost 81:69, ali je Golden State odigrao bolje drugi dio utakmice te na kraju ostvario pobjedu za pola koša, bilo je 124:123 za aktuelne šampione. Warriorse je do pobjede predvodio sjajni Kevin Durant s 38 poena, dok je za Jazz najviše postigao Joe Ingles, ukupno 27.

Brooklyn je osjetio slast pobjede u duelu s New Yorkom, a konačan rezultat utakmice je glasio 107:105. Caris LeVert je postigao 28 poena za pobjednički tim, dok su za poražene Knickse po 29 poena ubacili Enes Kanter i Tim Hardaway Jr.

Bh. reprezentativac Džanan Musa je bio na klupi Netsa. Iako nije igrao, pružao je veliku podršku svojim saigračima

Rezultati odigranih utakmica NBA lige:

Orlando Magic - Charlotte Hornets 88:120 Brooklyn Nets - New York Knicks 107:105 Memphis Grizzlies - Atlanta Hawks 131:117

Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers 131:123 New Orleans Pelicans - Sacramento Kings 149:129 Toronto Raptors - Boston Celtics 113:101 Milwaukee Bucks - Indiana Pacers 119:101 Los Angeles Clippers - Oklahoma City Thunder 108:92 Utah Jazz - Golden State Warriors 123:124