Ubacio 21 poen
6

Džanan Musa ponovo odličan u prvom porazu Long Island Netsa u sezoni

Džanan Musa (Foto: Long Island Nets)
Košarkaši Westchestera pobijedili su na svom parketu u okviru novog kola NBA G razvojne lige ekipu Long Island Netsa rezultatom 93:90.

Westchester je tako dokazao da je poraz u prošlom kolu protiv Erie BayHawksa bio samo izuzetak, dok su Netsi pretrpjeli prvi poraz u sezoni.

U sinoćnjem meču presudna je bila prva i posljednja četvrtina kada su domaći igrali izuzetno efikasno u napadu, a još bolje stajali u odbrani pa su tako gostima, između ostalog, u posljednjoj dionici prepustili svega 13 poena.

Najbolji u pobjedničkoj ekipi bio je Jenkins s 25 poena, dok je Hicks ubacio jedan poen manje.

U poraženom timu najefikasniji je bio Pinson s 22 poena, a još jednu odličnu partiju pružio je bh. reprezentativac Džanan Musa.

Za 33 minute provede na parketu ubacio je 21 poen, imao osam skokova i jednu asistenciju.