Košarka
4

Denver poražen od San Antonija, Nurkić postigao pet poena

Košarkaši Denver Nuggetsa sinoć su poražen od San Antonio Spursa rezultatom 104:118, a bh. košarkaš Jusuf Nurkić je za svoj tim postigao pet poena.

Prva četvrtina pripala je Spursima rezultatom 28:23, dok su u drugoj Nuggetsi bili nešto bolji i postigli 35 poena, četiri više od Spursa. Ipak, na poluvremenu je San Antonio bio u prednosti, ali samo jedan poen, rezultat je bio 59:58.

Preostale dvije četvrtine su bile na strani San Antonija koji je na kraju slavio s 14 poena razlike, bilo je 118:104.

Bh. košarkaš u ekipi Denvera Jusuf Nurkić na parketu je proveo 14 minuta, a u tom periodu je postigao pet poena te upisao jedan skok i jednu dobru blokadu.

Spurse je do pobjede predvodio Kawhi Leonard s 34 poena, dok je kod Nuggetsa najbolji bio Nikola Jokić s 35 poena.