Ženska regionalna košarkaška liga
0

Čelik – Partizan Beograd 71:87

ZEDA
U zaostaloj prvenstvenoj utakmici Međunarodne ženske regionalne košarkaške lige košarkašice beogradskog Partizana savladale su večeras u Zneici ekipu Čelika sa 71:87, poluvrijeme 39:33.

Bila je to utakmica dva različita poluvremena u kojoj su gošće pokazale da zasluženo su na čelu tabele sa omjerom pobjeda 10-0. Na terenu je briljirala iskusna Milica Dabović, koja je postigla 37 poena, imala pet asistencija uz index 45. U redovima domaćina Ana Tolikova i Marina Ristić su donekle parirale gošćama, koje su u posljednjih pet minuta napravile veliku prednost.

Nakon deset odigranih kola u vođstvu je Partizan, drugi je Čelik 7-3, treći Radivoje Korać 7-3, četvrti Hemofarm 6-4, koliki omjer imaju Celje i Voždovac, sedma je Budućnost 5-5, osmi Mladi Krajišnik 2-8, deveta Vojvodina 1-9 i deseta Sloboda 0-10.

Milica Dabović (Foto: ZEDA)
U narednom kolu sastaju se Sloboda-Hemofarm, Radivoje Korać-Čelik, Budućnost-Celje, Vojvodina-Mladi Krajišnik i Voždovac-Partizan.