38

Cedevita pobijedila Goricu, Musa postigao deset poena

Džanan Musa
Džanan Musa
U zaostaloj utakmici 17. kola A-1 lige Cedevita je u Domu sportova svladala Goricu sa 92:70. U ekipi Veljka Mršića večeras nije bilo Tonija Katića, Mirze Begića i Filipa Krušlina, a zamijenili su ih Roko Rogić, Markus Lončar i Ivan Vučić.

Prva je četvrtina završena s 22:21 u korist gostiju, a nakon što je Gorica u 13. minuti povela 28:24 Cedevita je do kraja poluvremena napravila seriju 20:5.

Na veliki odmor domaćini su tako otišli s prednošću 44:33, a u drugoj polovici utakmice njihova pobjeda nijednom nije došla u pitanje.

Kod Cedevite su se svi igrači upisali u strijelce, a dvocifreni su bili Miro Bilan (15 poena, 8 skokova i 4 asistencije), Ryan Boatright (14 poena), Marko Tomas (12 poena i 4 skoka) te Džanan Musa (10 poena i 3 asistencije).

Goricu su predvodili Ante Mašić (22 poena i 6 skokova) te Trey McDonald (15 poena, 7 skokova i 3 asistencije).