HNL
0

Hladan tuš u Zagrebu: Dinamo izgubio od Slaven Belupa na otvaranju nove sezone

Ekipa Dinama doživjela je potpuno neočekivan poraz od Slaven Belupa u meču 1. kola Hrvatske nogometne lige rezultatom 2:0 te tako na najgori mogući način otvorila novu sezonu.

Nakon prvih 45 minuta susreta na Maksimiru nije bilo pogodaka, a igralo se većinom na sredini terena i bez previše prilika pred jednim ili drugim golom.

Obje ekipe su pogađale prečku i upravo to su bile najbolje šanse, a 45 minuta za Modre odigrao je i povratnik Amer Gojak koji je na poluvremenu izašao iz igre.

U 50. minuti Slaven Belupo je došao u vodstvo golom Krstanovića koji je iskoristio veliku grešku golmana Livakovića, a konačnih 2:0 postavio je Bogojević u finišu meča.

Priliku za igru u timu Dinama dobio je i Luka Menalo koji je na teren ušao u 74. minuti, ali za nešto više od 15-ak minuta nije uspio napraviti ništa više.

Dinamo će u narednom kolu igrati protiv Hrvatskog Dragovoljca, dok će Slaven Belupo igrati protiv Lokomotive.