nonkbh79
Spol
Ženski
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
c1c1c1
Banovan
Ne
Ne
Registrovan
07.04.2019.
07.04.2019.
Komentari
282
282
User Data
ID: 130416
ID: 130416
Komentari korisnika
nonkbh79
prije 1 sedmicu
nebi ga djabe, sa ovom plavom zutom bojom, izgleda ko ukrajinski
nonkbh79
prije 1 mjesec
nikad u nato! nikad!
nonkbh79
prije 1 mjesec
cijelu utakmicu, arsenal samo dva šuta imao prema golu atletika u okvir gola brajkane, bayern ili psg ce ih izbusiti ko svicarski sir
TATAta
prije 1 mjesec
sta ucis iz matematike? jednacine sa dvije nepoznate?
nonkbh79
prije 1 mjesec
sjecam se kad su ovi moji, se smijali kako je ruska i ukrajinska vojska u losem stanju sada vidimo, da ni najbolja i najsca armija svjeta ima svoje Probleme
nonkbh79
prije 1 mjesec
sin mu je pogino 1994 u mostaru kao hrvaski fobrovoljac da bi se borio protov armije bh, od tada nemoze bosnu i bosance podnjeti bez obzira sto je sam kriv
selamanet
prije 1 mjesec
Mišo je ljudima, a nije on vlastitog sina ubio pa da je kriv za to.
WhipsAndRoses
prije 1 mjesec
@nonkbh79 sin mu se ubio, nikakvo ratište i pogibija nisu bili u pitanju, a kći mu se udala za Elvira Hasanhodžića. Nije to baš tako kako kažeš.
nonkbh79
prije 1 mjesec
zato američka vozila nema po evropi, slsba kvsliteta cijelo auto id plastike! da je vozio njemscko ili japanca, prezivio bi sa lakism povredama
nonkbh79
prije 2 mjeseca
imaju one slike na instagramu, što su navadno Astronauti uslikali nasu zemlju iz svemera imaju dvije slike, jedna je nocu nasa planeta i jedna je po danu uslikana- hehe.. ali na obadvje slike oblaci su na istom mjestu - nisu se pomjerili! normalno ttebaju se pomjerti oblaci, ali na obadvje slike su na 100% istmo mjestu.. nevjerovatno koja laž i prevare.. sve fake
nonkbh79
prije 2 mjeseca
jes malo sutra! sve snimano u australiju u pustinji gdje su prozori na brodu? sto nisu postavili 4k sa 120 fps kamere da se sve snima svana i iznutra.. imjesto toga stavili su 2 kamere iz 70tih sa 4fps da se ko fol snima toloko je mutna slika, ali namjerno danas svaki mobitel ima bolju kameru nego svemirski brod.. koje varke, nebjerovatno
xxx122xx22457goo
prije 2 mjeseca
bice za par sedmica u 4k strpi se, live prenos je nemoguc u visokoj rezoluciji na toj udaljenosti jer treba antena veca od same kapsule sa kojom putuju.
nonkbh79
prije 2 mjeseca
pogledaj novaka sinoč, ili hrvstske novine po zagrebu.. sve je fer! kad igra kossrku doncic ili jokovic, ja skacem i urlicem od dragosti.. jer su mi susjedi drazi negi neki amerikanc
nonkbh79
prije 2 mjeseca
kad kazem sa bosnom nasom, onda mislim NAŠOM ne mojom, tvojom ili njegovom - nego našom!! ja sam tu, ti si tu, on je tu to je naša zemlja, brda, mjesta i raja.. mi volimo i srbiju, i hrvatsku i tanzaniju., postoje samo loši pojedinci ali ne narod! svaki narod je divan i poseban
kxuser68f5f72f2
prije 2 mjeseca
Volite aha... bjež ba
kxuser69865ab4a
prije 2 mjeseca
I Izraelci