nonkbh79
Spol
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
07.04.2019.
Komentari
282
User Data
ID: 130416
Komentari korisnika
nebi ga djabe, sa ovom plavom zutom bojom, izgleda ko ukrajinski
nikad u nato! nikad!
cijelu utakmicu, arsenal samo dva šuta imao prema golu atletika u okvir gola brajkane, bayern ili psg ce ih izbusiti ko svicarski sir
sta ucis iz matematike? jednacine sa dvije nepoznate?
sjecam se kad su ovi moji, se smijali kako je ruska i ukrajinska vojska u losem stanju sada vidimo, da ni najbolja i najsca armija svjeta ima svoje Probleme
sin mu je pogino 1994 u mostaru kao hrvaski fobrovoljac da bi se borio protov armije bh, od tada nemoze bosnu i bosance podnjeti bez obzira sto je sam kriv
Mišo je ljudima, a nije on vlastitog sina ubio pa da je kriv za to.
@nonkbh79 sin mu se ubio, nikakvo ratište i pogibija nisu bili u pitanju, a kći mu se udala za Elvira Hasanhodžića. Nije to baš tako kako kažeš.
zato američka vozila nema po evropi, slsba kvsliteta cijelo auto id plastike! da je vozio njemscko ili japanca, prezivio bi sa lakism povredama
imaju one slike na instagramu, što su navadno Astronauti uslikali nasu zemlju iz svemera imaju dvije slike, jedna je nocu nasa planeta i jedna je po danu uslikana- hehe.. ali na obadvje slike oblaci su na istom mjestu - nisu se pomjerili! normalno ttebaju se pomjerti oblaci, ali na obadvje slike su na 100% istmo mjestu.. nevjerovatno koja laž i prevare.. sve fake
jes malo sutra! sve snimano u australiju u pustinji gdje su prozori na brodu? sto nisu postavili 4k sa 120 fps kamere da se sve snima svana i iznutra.. imjesto toga stavili su 2 kamere iz 70tih sa 4fps da se ko fol snima toloko je mutna slika, ali namjerno danas svaki mobitel ima bolju kameru nego svemirski brod.. koje varke, nebjerovatno
bice za par sedmica u 4k strpi se, live prenos je nemoguc u visokoj rezoluciji na toj udaljenosti jer treba antena veca od same kapsule sa kojom putuju.
pogledaj novaka sinoč, ili hrvstske novine po zagrebu.. sve je fer! kad igra kossrku doncic ili jokovic, ja skacem i urlicem od dragosti.. jer su mi susjedi drazi negi neki amerikanc
kad kazem sa bosnom nasom, onda mislim NAŠOM ne mojom, tvojom ili njegovom - nego našom!! ja sam tu, ti si tu, on je tu to je naša zemlja, brda, mjesta i raja.. mi volimo i srbiju, i hrvatsku i tanzaniju., postoje samo loši pojedinci ali ne narod! svaki narod je divan i poseban
Volite aha... bjež ba
I Izraelci