Nekoo_iz_masee
Spol
Muški
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
06.09.2023.
Komentari
276
User Data
ID: 194505
Komentari korisnika
Vjecni dzennet zelimo.nasem Edinu.p.s. Red Bull u ruci....hmmmmmm
Sta bi bratu..... Juce gledao njegov intervju sa Jusufom Nurkicem na youtube.....sta ti je sudbina!! Svi smo Allahovi i njemu se vracamo.
pricepila ga vrata trezora kad je zatvarao
Licno poznajem majku preminule djece. Prica se da su ona i muz razvodili se i da su djeca bila sama u stanu sa 14 godina starom djevojcicom (kcerka iz prvog braka) koja se brinula o njima, dok je majka bila u BiH nakon sto joj muz rekao da je slobodna da pronadje sebi drugog muza.
gradski derbi. Ne znam koji dio ovoga ne razumijes....GRADSKI DERBI. Cak da je Zrinjski prvi u ligi (a nije), a da je Velez posljednji (a nije) to bi bio gradski derbi. Zrinjski je ekipa koja je za nijasu kvalitetnija od Veleza. Ali Velez ima kompleks ovih utakmica i redovno ih gubi. Poyy
Nemoj zaboraviti da su Britanci (uz Francusku, Spaniju i Rusiju) bili najveci zagovornici uvodjenja embarga na uvoz oruzja u BiH, cime smo prepusteni na milost i nemilost dzelatima
Mi sad trebamo namjerno biti protiv ukljucenja u NATO alijansu i pristupanju EU xD
Samo glasat za Slavena Kovacevica. Srusiti stari dobri HDZ
Pa HDZ i opstaje na preglasavanju u predsjednistvu...nedaj boze HDZovca u predsjednistvu nebi imali polugu za ucjenjivanje, ovako im pase...
Zao mi tog nevinog naroda......ali sa ovakvim politickim vođama ne zasluzuju mnogo bolju situaciju. Na kraju krajeva ni tim ljudima u USA nije mnogo zao druge djece koje si zrtve politickog rezima USA....Da jeste promijenili bi situaciju
Tako se bori protiv kolonijalnog imperionalizma