lemsa1337
Spol
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
23.08.2016.
Komentari
552
User Data
ID: 84610
Komentari korisnika
Ovo ide na ruku domacinu, za mnoge nase je kasno da se predomisle
Ima nasih Bosnjaka tamo, no sikiriki
Neće ona niđe - što bi reko Spahić
Zato sto smo protiv koncepta medjunarodne agresije
Mahmic bi bolji bio na zadnjem veznom od Tahirovica. Cinjenica
Super. Sta se desi kad ih ponovo otkljucaju? Paf. U plafon. Drzi vodu dok majstori odu. Nek se cijene drze do izbora pa sta bude poslije. Kad su mogli zaduzit nasu unucad sto ne bi mogli i odgoditi skok cijena za nekoliko mjeseci?!
Dosad svi koji su mi se licno otvorili rekli su mi da ce glasati za njega. Podrska i od mene!
Ima moj glas i glas mnogih mojih prijatelja
Bio je katastrofalan protiv Makedonije. Veliki broj gresaka. Nadam se da ce biti 3. golmanska opcija na Svjetskom
Vi ne kontate da su visoki predstavnici samo izvrsitelji volje velikih. Incko i Svarc Siling su bili veci prijatelji Bosne od Esdauna, ali Esdaun je radio u vrijeme kad je medjunarodna volja, primarno Amerikanaca, bila naglaseno za intervencionizam
Kad stavimo na jednu stranu Krunića i Vranješa i njihove poteze, a na drugu Ahmedhodžića, zar se može čovjek do ovolike mjere smatrati izdajnikom? Nije komunicirao ispravno ni sa kim - apsolutno, ali da je loš momak do te mjere da mu psujemo nema smisla ljudi. Odabrao je BiH ispred Švedske kad to nije bilo popularno kao sada. Ohanite. Dovoljna mu je kazna što nije otišao na Svjetsko.
Ko mu psuje????
Drug ne radi se ovde o njegovoj izdaji ili ne. Vec o problematicnoj glavi. To ti je isto ko kad stavis jednu truhlu jabuku medju 100 zdravih u gajbi. Do ujutru ces oko te truhle imati jos 10 takvih. Kult reprezentacije i jeste da se niko s tim ne zaj... a ako i pokusa zavrsi ko ovaj i onaj mali iz Klna.. Prema tome hvala mu, i sve najbolje!
Tebi bas treba crtati... druze "lik" bio na okupljanju i odjednom se "ispario" sa treninga nije htio da igra utakmice. Sada kada je vidio da bi mogao biti "vien" I da se promovise onda hoce. Drzava je ispred svega
PRIKAŽI ODGOVORE (1)