kxuser6a36b2611
Spol
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
20.06.2026.
Komentari
12
User Data
ID: 244472
Komentari korisnika
Tko je gledao tekmu sve mu je jasno stela 100/ 100 juce congo dao gol iz opsajda i regularno ,Iran dao isti gol i kazu nije gol sve je nastimano ova tekma uticala na iran da ne ide dalje Fifa sta radi nije sportski
iz ofsajda
Vidio sam bas mnogo amerikanaca kako duskaju uz ovu melodiju, neke moje radne kolege ameri salju mi tu melodiju i kazu da im je to super.
Meni bas neki dan Michael Jordan i Robert De Niro se javljaju, kazu ne prestaju klikati replay, Dubioza im je veca od The Beatlesa.
E PA ONDA UDES U CETVRTAK UJUTRO I POGLEDAS DA JE BOSNA I HERCEGOVINA MEDU 16 KOJI IDU DALJE.
Opsajd svicarske protiv katara ocigledan i nije se provjeravalo a ovo povlacenje linija hmmm.
"OPSAJD " ???
Opsajd svicarske protiv katara ocigledan i nije se provjeravalo a ovo povlacenje linija hmmm.
Tko je gledo utakmicu jutros , ponistili su Iranu cist gol nije bilo ni sekunde opsajda.
Malo se upoznaj s pravilima igre. Na zalost opsajd je 100%.
Sretno komsije do pobjede, a ono sa iranom ponistili ljudima cist gol sramota sta im rade.
Barba radi svoj posao vecna te podrzava, a znamo mi koliko ti volis svoju i nasu Bosni i Hercegovinu ziv bio i srdtno da se opet obradujemo svi a vec jesmo.
Cuj ovog novinara nekoliko hiljada, 40 000 majstore pjevalo je i ja medu njima
Idemo zmajevi naravno da prizeljkujemo pobjedu moze se cak i do drugog mjesta u grupi, ali hvala vam i na ovom SRETNOOO