korisnikBAA
Spol
Muški
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
19.02.2019.
Komentari
588
User Data
ID: 126934
Komentari korisnika
Ma mi smo već pobijedili....
Kao što sam nekad ranije rekao,mi smo već osvojili prvenstvo samo time što smo se plasirali. U ovom ostalom mogu samo još više da uživam. Sretno večeras!
Po svim nekim pravilima,Bošnjaci nisu trebali opstati na ovim prostorima,pa smo hvala Allahu i dalje tu. A tako i za našu repku,nismo imali plan da se plasiramo na Svjetsko prvenstvo,pa se plasirali. Mi smo već osvojili time što smo se plasirali,ako bude još nešto više,tim bolje....s e r e. m mu se u matematiku!
Tako mi je žao ovog čovjeka. Da ti Dragi Allah podari lijep džennet.
Saudijski naftni novac protiv evropskog fudbala!
Arsenal naravno....
Kupit će oni sve vaše dionice i polako vas strpati u zaborav. Već imaju svoje policijske postaje u SAD.
I kažu lova ne igra ulogu...gdje je ovdje finansijski fair play? Dodju arapi,donesu lovu i pokupuju sve moguće nogometaše. City i PSG kupuju što požele.
Pa valjda je očito da je golman povučen za ruku!
Ja ću sigurno glasati protiv ovoga zakona. Taj se zakon,čak i ako prođe na referendumu,neće moći provesti u stvarnosti. Jedna od najvećih gluposti SVP stranke. Jer Švicarci ne mogu živjeti bez stranaca.