gooUser1711202333
Spol
Ženski
Ženski
Boja avatara
E659A4
E659A4
Banovan
Ne
Ne
Registrovan
23.03.2024.
23.03.2024.
Komentari
842
842
User Data
ID: 204602
ID: 204602
Komentari korisnika
gooUser1711202333
prije 1 sedmicu
Kvote protiv kanade 4.5 wow. Kanada 1.83
DodoIspodSatora
prije 1 sedmicu
Bila je protiv italije 19prema 0.2
gooUser1711202333
prije 2 sedmice
Niko nepise o tome kako tvoj lokalni mehanicar nece vise moc popravit auto! npr. dsg mjenjac je komplikovan sam od sebe sad jos u getribi ima i elektricni motor. koliko kosta baterija hibrida ? koliko dugo traje? da li baterija kad ostari kosta isto ko svo to gorivo koje se ustedilo? niposto hibrid ili struja ili cisti benzinac / dizel .
Krajisnik5
prije 2 sedmice
Baterija ima 8 godina garancije. Lokalni mehaničari mogu još samo traktore popravljati ili se školovati za el auta
LkwFahrer
prije 2 sedmice
Koliko koštaju kod dizela dizne, ili turbina, ili dpf, na kraju krajeva sve se to svodi na isto... a i na stranu to da proizvođaći masovno izbacuju dizele iz ponude tako da će i dijelovi biti sve skuplji, kao i sama registracija... jedino je istina da hibridi na auto putu pri većim brzinama troše kao i obični benzinci... ja sam živi svjedok, prošle godine sam udao dizela i kupio hibrid.
gooUser1569769377
prije 2 sedmice
Lokalni majstori el auta neznaju ni na dizalicu ga dici , odgovorno tvrdim to
selamanet
prije 2 sedmice
Stari majstori neće moći popravljati novi će naučiti.
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
gooUser1711202333
prije 2 sedmice
Dace dragi adzs
gooUser1711202333
prije 2 sedmice
Bice bice
gooUser1711202333
prije 2 sedmice
Ko da mi to nismo znali
gooUser1711202333
prije 2 sedmice
Slomice ih kanadzani ljudi hokey normalno igraju
gooUser1711202333
prije 2 sedmice
Uzecemo kanadu i to je to. Zivi bili pa vidjeli. Cuj da se nepovrijede. Od cega su od stakla pravljeni makedoncima jedan gol dat nismo u stanju smotali se ko ispred gola ko perec. Lose lose. Zabrinjavajuce lose.
gooUser1711202333
prije 2 sedmice
Uzecemo kanadu i to je to. Zivi bili pa vidjeli. Cuj da se nepovrijede. Od cega su od stakla pravljeni makedoncima jedan gol dat nismo u stanju smotali se ko ispred gola ko perec. Lose lose. Zabrinjavajuce lose.
gooUser1711202333
prije 2 sedmice
Uzecemo kanadu i to je to. Zivi bili pa vidjeli. Cuj da se nepovrijede. Od cega su od stakla pravljeni makedoncima jedan gol dat nismo u stanju smotali se ko ispred gola ko perec. Lose lose. Zabrinjavajuce lose.
gooUser1711202333
prije 3 sedmice
Ima ljepse zove se plata 1. U mjesecu