gooUser1608458048
Spol
Ženski
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
c1c1c1
Banovan
Ne
Ne
Registrovan
20.12.2020.
20.12.2020.
Komentari
357
357
User Data
ID: 152505
ID: 152505
Komentari korisnika
gooUser1608458048
prije 1 dan
Pa gdje je Kanada a igrali smo 1:1?
gooUser1608458048
prije 1 sedmicu
Hajde daj Boze gorivo na 2,46.. Dosta je vala bilo
KulinBankar2
prije 1 sedmicu
New message from Hifa: sve gorivo koje imamo je kupljeno po staroj cijeni. *Hifa left the chat*
gooUser1608458048
prije 1 sedmicu
Mislis 176, ako si mislio vec na duplo od ulozenog
gooUser1608458048
prije 2 sedmice
Sta je ovdje otvoreno? Makadam koliko ja vidim, je li vas stid otvorit makadam?
ved
prije 2 sedmice
sjedi n biciklo provozaj se pa komentari, a uspjeli ste vidim i biciklizam nacionalizirati hahahahha najluđi narodu na planeti zemlji
gooUser1637316189
prije 1 sedmicu
pa valjda je tim bolje cc...
gooUser1608458048
prije 3 sedmice
Najvise me nervira ovaj jovo lukic, ostali su svi na mjestu. Realno, lik je tu konstitutivni
nonick123
prije 3 sedmice
i tahirovic glumi manjinu. ko da je covicev rodjak pa ga forsiraju, a nije za repku
gooUser1608458048
prije 4 sedmice
Isto bošća
gooUser1608458048
prije 1 mjesec
A niko ne ceslja finru kojoj je istekla akreditacija i lažu studente da su akreditovani, očigledno imaju svoje ljude? sve je ovo go kriminal
gooUser1608458048
prije 2 mjeseca
3,57 Energopetrol Tuzla.. Strasno ljudi
ZmajodBosne1i
prije 2 mjeseca
malo je brat bratu nek bude 5 Km kad je bal nek je maskembal! vlastima i budzetlijama ne fali sigurno i njima nije bitno koliko kosta litar goriva kad imaju vise hiljada u platama a ostali mogu samo da usima mrdaju
gooUser1608458048
prije 3 mjeseca
Nema smisla da se ponovo sve "lancano" poskupljuje osim goriva. Evo gorivo je vraceno na jstu cijenu kao i prije korone (2.30), a hljeb 2KM ostao. Sta sad govorite, treba gorivo opet da bude 3KM, a i hljeb 3? Odmah na ulice ako bude tako
gooUser1608458048
prije 3 mjeseca
Rusi su ti majstore dolazili na Trebevic ako nisi znao
gooUser1725041167
prije 3 mjeseca
Znam, zato i kažem šteta što nismo u dobrim odnosima. Inače su kao država ok.
fbUser1663772672
prije 3 mjeseca
I ukri pa navijas za njih
kxuser698095e5a
prije 3 mjeseca
Nisu ukrajinci su dolazili na trebevic
kxuser6913b5e95
prije 3 mjeseca
jako rijetki pojedinci. u svakom zitu ima kukolja
PRIKAŽI ODGOVORE (2)