Miranda Kerr (Foto: EPA)
27.06.2017.
Australski model Miranda Kerr predala je američkom ministarstvu pravosuđa nakit vrijedan 8,1 milion dolara koji je dobila od malezijskog bogataša dok su bili u vezi, objavio je Wall Street Journal.
Nakit među kojim je i 11,72-karatni dijamant u obliku srca navodno je kupio Jho Low sredstvima otuđenim iz malezijskog državnog fonda.
Kerr je bila u vezi s Lowom oko godinu dana 2014., piše list, a ove godine u maju se udala za bogatog osnivača Snapchata Evana Spiegela.
Ranije ovog mjeseca glumac Leonardo DiCaprio predao je ministarstvu pravosuđa umjetnička djela koja mu je također darovao Low.
SAD planira podići tužbu za prijevaru i pranje novca protiv tog malezijskog poduzetnika za kojeg se smatra da je u centru korupcijskog skandala vezanog uz državni fond 1MDB.
Planira se i odvojena tužba u cilju zapljene imovine vrijedne više od milijardu dolara navodno kupljene sredstvima iz tog fonda.
Možda vas zanima
Čekaju nas tri rivala
UEFA potvrdila lokacije i satnice prve četiri utakmice Zmajeva u Ligi nacija
3 sata
Tržište novih automobila
Prodaja se guši u polovnjacima: Maj odličan za Škodu, Volkswagen, Toyotu i Opel, ali loš za tržište
1 sat
Veselje u Americi
Vesela atmosfera u St. Louisu uoči duela BiH i Paname, zaigralo se i narodno kolo
30 min
Viralan videosnimak
U Beogradu pitali ljude hoće li navijati za BiH i Hrvatsku na Mundijalu, pogledajte kako su odgovorili
10 sati
Zastupnik PDP-a
Borenović o aferi s kupljenim diplomama: Ako preko ovoga pređemo, onda treba ugasiti svjetlo
3 sata
Snosit će odgovornost
Anja Ljubojević se javila iz bolnice nakon nesreće: "Bila sam na fešti, popila sam par pića"
6 sati