Svaka im cast i vise nego zasluzeno, posebno zbog izbacivanja Bayerna na onakav nacin. I veceras realno su bili bolja ekipa i to je to. Ne kontam sve ove ljude koji pisu o "nepostovanju" prema protivniku zato sto slavis gol u finalu Lige prvaka... halo bolan cuj nepostovanje slavit gol u finalu, jeste li vi zdrave pameti. Pa onda price o sudjenju. Jbg ja sam poprilicno neutralan oko ove utakmice, al nije bilo niti jednog detalja da se moze reci da je sudija pogurao Real. Samo mi se cini da su mnogi i previse ogorceni cinjenicom da je Real osvojio, pa bilo koji izgovor je dobar. Potpuno zasluzeno su osvojili, a Ancelotti je opet pokazao zasto je majstor svog zanata. A Simeoneu se taktika ovaj put obila o glavu, pa mi ga zbog toga i nije zao. Cestitke svima koji navijaju za Real.
I ja se slazem da su sudije dobro odradile posao. Vecina ljudi ne voli Real zbog novca i svega sto su ulozili i s te strane gledano i jeste bezveze ako sa tolikim novcem osvajaju titulu preko golova u 93. minuti. Ali gol je gol a utakmica se igra do kraja. A Atletiko postavio odbranu kao da su 3:0 imali u 70. minuti.