Veelike se pare vrte oko amera,reklame na pauzama,gledanost..nadam se da cemo ih izbaciti al tesko..imaju teren,navijace,sudije,FIFU,politiku uz to su kvalitetniji od nas...
Je li iko od teoreticaram namjestanja vidio akciju i go? Ako je namjesteno trebaju svi igraci Oskare dobiti jer bilo je laksih nacina za stimanje a ne ovako kao Spilberg da je rezirao.