Nevidjena namjestaljkaAko su Amerikanci ovo u stanju spakovati ovako ofirno nek nam je bog na pomociMislim da u cetvrtak igramo protiv 12 igraca
Šta "ako"? Jesu, i to je žalosno.
Nisam ni ocekivao da cemo proci jer oni ce dogurat do polufinala. Tako mora biti
PRIKAŽI ODGOVORE (5)
Prikaži sve komentare (41)