Kakvi su ovo crni komentari na nesto sto je u cijelom svijetu jako popularno i vid turizma koji je u usponu. Sta je nama ima li iko normalan.
U usponu bilo 70tih jarane, danas par neohipstera skupi za krntiju kakvu i obilaze Evropu sa 500 eura.
cuj ese , hajd ti sad malo u moosach paradise na teletinu pa se kasnije takmici sa jaranima u koga je veci stomak , to je tvoj domet
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (22)