Ne živi se od dostojanstva, jel tako gospodo? Ko zna zrno engleskog jezika, shvatio je koliko je ponižavajuće nedostojanstven tekst nekakve "navijačke himne", kojoj je toliko stalo do druge kao patriotske strofe, da su je usljed euforije i populizma, skroz izbacili. Tako se tekst ove "navijačke himne" završava sa najvećim patriotskim samoponiženje ikad: "Asimilirat ću se". Razlaz sa intelektom.
Izbacivanjem druge strofe ste odredili cijenu dostojanstvu ovome narodu. Također, pokazali ste neodgovornost ili jednostavno ne znate kako riječi pjesama utječu na oblikovanje uvjerenja. Ogavno neodgovoran muzički populizam.
Izbacivanjem druge strofe ste odredili cijenu dostojanstvu ovome narodu. Također, pokazali ste neodgovornost ili jednostavno ne znate kako riječi pjesama utječu na oblikovanje uvjerenja. Jako neodgovoran muzički populizam.
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (82)