Veci broj clanova bi rado vidjeli proevropsku Aidu Obucu na celu stranke.Vi ste gosp. Izetbehovicu imali lose epizode proteklih godina.Povucite se u savjetnike ako zelite dobro svom narodu.
Šta ba "loše epizode"????? Samo su radili na krađi vlastitog naroda i davanju litar ulja sirotinji za glas. Izumrlo im gladačko tijelo, ne mogu skontat podvale mlađima jer svi zajedno nisu oćpametniji od jednog mladog čovjeka.