Trolebusi si velika glupost u 21 vijeku. Imas električne autobuse, pune se preko noći i zuje po gradu cijeli dan. Nema zafrkancije s trolama, nestankom struje, odrzavanjem mreze i sličnim zezancijama. Ovdje u Brisbenu (80km x 50km grad sa 2,5mil. stanovnika) ima ih desetine i zuje ko pčelice.
Neka te tamo,zaboravi i klix i sve ovdje,ne zamaraj se ti s nama i čuvaj se ajkula
Prikaži sve komentare (41)