Demirovicu definitivno fale golovi, to je donekle stvar glave i pritiska. U Bundesligi redovno trpa. Kako? Jer igra nesto drugo. On je pressing forward, izuzetno bitan igrac za Barbarezov koncept, jer trkom, snagom i presingom na zadnju liniju protivnika otvara prostor drugom napadacu i nasim krilima, ostvaruje nam posjed i rasterecuje sredinu. Momak radi najprljaviji i najnezahvalniji posao, gine za ekipu i igrace svaku 90 minuta jer bez njega nema nista.
Ono što Gyokeresa čini nezamjenjivim u Arsenalu, to isto čini Demirović u BIH reprezentaciji, konstantan pritisak i trčanje, prvo što je protivnička zadnja linija uvijek napeta zbog toga a drugo što drugi naši igrači kad vide Demirovića kako gine za svaku loptu i njima to daje snagu ... Hejteri misle da svi moraju zabijati ko Messi i Ronaldo a ne znaju da je velikom Alex Fergusonu jedan od najdražih igrača bio Fletcher
@gravitaconioblak Drži se ti Hrkljuša i Klije i Firiza... Nije fudbal za svakoga. Da se ovaj momak nije vraćao da pomaže čemernoj odbrani i nikakvom srednjem veznom redu, sjevnule bi petarde a sa njima ni sanjati ne bi mogli duel sa Amerikom. Kako to objasniti nekima koji nikada u životu nisu odigrali utakmicu ni zadnjoj opštinskoj ligi???
@gravitaconioblak Mislim da je tvoje poznavanje Hrkljuša i Klije i Firiza daleko veće od Fudbala, pa bih te zamolio da se držiš granica svog poznavanja sporta.. Nije fudbal za svakoga. Da se ovaj momak nije vraćao da pomaže čemernoj odbrani i nikakvom srednjem veznom redu, sjevnule bi petarde a sa njima ni sanjati ne bi mogli duel sa Amerikom. Kako to objasniti nekima koji nikada u životu nisu odigrali utakmicu ni zadnjoj opštinskoj ligi???