Ibrakadabraka Bosanac.Bosanaca nema na popisu iz 2013-te godine.Svi su se iselili.Ostali su SDFHA vugle, koje su malo pa malo Bosanci, malo pa malo Bosnjaci..sve zavisi, ali cinjenice ostaju, nema vise Bosanaca.
svi smo mi Bosanci, oaonda b s h pa k p m
Lijepo bi bilo....Ali kako da prosiris to kada ni u 'tvom tijelu i mjestu zivota' nema mjesta za Bosance u punom smislu te rijeci...nazalost, ali tako je, zar ne!???
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Prikaži sve komentare (166)