Stvarno nisam seksista, ali radije bih da žene sude ženama i muškarci muškima. Žena shebala utakmicu u 3. Minuti...
Švabo kung fu udarac radi u glavu čovjeku, nikom ništa... Da je bio Moldavac ili Slovenac dobio bi zabranu karijere. Stvarno sviiet i treba da se resetuje
Nisam znao da je VAR zena.
Prikaži sve komentare (40)