Haha to je ta pobjeda Irana i uspjeli sporazum, odrekli se nuklearke i odmrznuli milijarde dolara, ali u američkoj soji i žitu. A Amerika će da uzme gotov keš i uranijum. Rekao sam ja, do kraja Trumpovog mandata Iran će imati McDonald's u Teheranu i zelenu Coca-Colu na perzijskom. A možda padne i prva gej parada u Teheranu ako kasnije dođu demokrati na vlast.
Opet ti, ama tišina rekao sam, zar nisi naučio lekciju da ostaneš tiho, tu svoju priču prodaji maloj djeci, kraj rata bolan, Amerika pala, Iran savladao, šta ti više nije jasno, na svaki svoj komentar dobiješ milion dislajkova, zar ne naučiš nešto u životu, završeno je i vrijeme Amerike i tebe i takvih kao ti, od muke sad pišeš
Opet ti, ama tišina rekao sam, zar nisi naučio lekciju da ostaneš tiho, tu svoju priču prodaji maloj djeci, kraj rata bolan, Amerika pala, Iran savladao, šta ti više nije jasno, na svaki svoj komentar dobiješ milion dislajkova, zar ne naučiš nešto u životu
Jesi naporan covjece, četiri mjeseca istu priču vrtis, kako ti ne dosadi! A poraz Amerike je EPSKIH RAZMJERA, ovaj poraz je Gijetnam + Afganistan puta 2. Samo prati kako će se dalje razvijati.
Dječko, Iran ima svoje stručnjake da naprave onu bombonicu a ne mogu otkriti GMO? Nemoj se ti sikirati. Pametan je sve sagledao od COVIDA, preko Ukrajine, Gaze, Venecuele, Irana....kako to da je Koreja zaboravljena?